Srpen 2015

Co je lepší nevědět

31. srpna 2015 v 11:06 SPOLEČENSKÁ CHÁTRA
Vždycky jsem si myslela, že je nejlepší nevědět, co o vás kdo říká a kde co koluje. Ať už pravdy nebo výmysly.
Jenže ono to asi není nejlepší, protože dřív nebo později se k vám dostanou určitý náznaky, že se něco děje - lidé nezdraví, odvracejí se, dělají že nevidí, přecházejí chodníky, neberou telefony a nebo se okázale pošklebují s úsměvem, který vy nechápete. Nikdo vám jasněže neřekne proč to je a vy si pořád říkáte PROČ, KVŮLI ČEMU?
No a právě o tom proč to celé je.

Já sama takto zjistila, že k nasrání lidí třeba stačí byť jen to, že jim při pozdravu nevěnujete celou pozornost, jen na ně kouknete, čau a zas frčíte dál. No fakt, oni to maj za nezájem! A jako logicky mě teda okázale přestanou zdravit a zdraví jen ty, co chodí se mnou. Dost blbej důvod, že? Nicméně pro lidi, jak vidno, hoodně důležitej.
Takže rada první: PŘI POZDRAVU SE KLAŇTE!

Jak se z ženy stane nežena?

29. srpna 2015 v 19:36 ŽENSKÁ ÚLOHA
Jednoduše. Zvolí si to sama.

Pokud jste odmalinka navlíkáni do šatiček a máte blond kurdlinky, každý očekává, že prostě budete HOLŠIŠKOU.
Hodnou, mrkající, sedící v koutečku, nekřičící a nikdy neumazaná.
Očekává se, že vyrostete s dobrým průměrem v dobře placenou vystudovanou ženu, která si zavčasu řekne, že už práce bylo dost, najdete si stejně dokonalého mužíčka a vaším středobodem světa a života se stanou vaše dětičky.
Nádherný domeček, spousta dobréhi jídla s společných zážitků bez nevěr a potíží a pak asi stáří a krásná smrt ... prostě vám linkují život již dopředu protože ách, to se od ženy očekává, ne?
Cože, že odmítá někdo tímto opovrhovat a nechtít to??? NEJSI NORMÁLNÍ!