Co je lepší nevědět

31. srpna 2015 v 11:06 |  SPOLEČENSKÁ CHÁTRA
Vždycky jsem si myslela, že je nejlepší nevědět, co o vás kdo říká a kde co koluje. Ať už pravdy nebo výmysly.
Jenže ono to asi není nejlepší, protože dřív nebo později se k vám dostanou určitý náznaky, že se něco děje - lidé nezdraví, odvracejí se, dělají že nevidí, přecházejí chodníky, neberou telefony a nebo se okázale pošklebují s úsměvem, který vy nechápete. Nikdo vám jasněže neřekne proč to je a vy si pořád říkáte PROČ, KVŮLI ČEMU?
No a právě o tom proč to celé je.

Já sama takto zjistila, že k nasrání lidí třeba stačí byť jen to, že jim při pozdravu nevěnujete celou pozornost, jen na ně kouknete, čau a zas frčíte dál. No fakt, oni to maj za nezájem! A jako logicky mě teda okázale přestanou zdravit a zdraví jen ty, co chodí se mnou. Dost blbej důvod, že? Nicméně pro lidi, jak vidno, hoodně důležitej.
Takže rada první: PŘI POZDRAVU SE KLAŇTE!


Zjistila jsem také, že se nevyplatí, abych lidem říkala svou milovanou pravdu. Ať už pocity nebo prostě pravdu - jak se co má.
Neumím prostě zapřít něčí nevěry, neříct něškomu jak se kdo má - zvlášť když to u nich stojí za hovno tak nebudu říkat, že se hodlají vzít, když všichni ví, že se málem zabili a on od ní odešel a tím pádem by se to ten, co se mě ptá, dozvěděl, že??
Neumím matkám- kámoškám nevytýkat otravný chování jejich děcek, který ony ještě podporují, a neumím ani přehrávat.
Být pořád ve střehu co komu říct můžu, jak se ke komu chovat mám, přenýšlet, co jak asi myslí....
Nicméně jak se zdá, lidé toto potřebují.
Abyste jim lhali, vymýšleli si, smáli se falešnými úsměvy i když náladu nemáte, chválili jim co ke chvále není, na vše se tvářili že je to oukej a že to nevadí a tím pádem budete potom buď ten nejsluníčkovatější človíček, na kterýho právě pro jeho úsměvíčky nakydají veškerý svý potíže, nebo budete úlisná kráva a budou se snažit něco z vás vytáhnout.
Takže má druhá rada je: HRAJTE DIVADLO!

V podstatě je lepší nevědět o nikom nic a o nic se nestarat. I když se o to víc lidi budou starat o vás a víc o vás roznášet. Bude je totiž štvát vaše neaktivita a kdo nedrbe s námi, musí zákonitě drbat proti nám. Česká logika.
Takže mojí třetí radou je: VYSERTE SE NA NĚ I NA KECY. NIC PROTI NIM STEJNĚ NENADĚLÁTE.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Illumináti Illumináti | Web | 31. srpna 2015 v 11:26 | Reagovat

wow
              such úvaha
   very anime
                   so téma týdne
         8-)  8-)  8-)  8-)

2 Kiwi Kiwi | Web | 31. srpna 2015 v 12:53 | Reagovat

Tak tohle je dost smutná pravda, naprosto souhlasím, bohužel, takhle to funguje, a jak sama říkáš, s tím se nic nenadělá.
Máš to úžasně napsané :-)

3 Daenerys Daenerys | Web | 31. srpna 2015 v 12:56 | Reagovat

konečně jsem našla na toto téma smysluplný článek :-)
souhlasím s tebou.. To s těma pozdrava to je uplně přesné.. i když tady na vesnici stačí ještě mín, tady třeba stačí když se nalíčím.. a už na mě i přátelé koukají divně.. přeci na co se na vesnici líčit?? A tak jsem hned divná a trapná a hned se se mnou nebaví :-D :-D ubohost... Taky s tou pravdou.. tady si každý lže do očí.. dřív jsem to dělala taky, ale uvědomila jsem si, že nestojím o přátele kteří chtějí abych jim lhala a tak jsem všem začala říkat co si opravdu myslím.. a ejhle.. je ze mě vlk samotář a až na pár věrných :-D :-D
Ted se o mě lidi baví po celé vesnici, ale jak říkáš, je lepší se nestarat :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama