Září 2015

Jak utéct ze života? Býk za vašimi zády se o to postará.

23. září 2015 v 14:47 SPOLEČENSKÁ CHÁTRA
Právě jsem shlédla videa z festivalů Býčích svátků v Pamploně, konaných 6.-14.7.Je to ten běh ulicemi, kde býk sejme, co a koho vidí. V bezpečí nejste jak na zídkách, tak nad schody, za provizorními deskami nebo za dveřmi. Ani na stráni ne - být umí jak do schodů, tak přeskočit. K vidění byl dav plný tučných starších týpků v riflíchj s páskem a mladic s pneumatikou nad praskajícími bokovkami. Však víte - tučné Španělsko. A ti všichni se okázal producírují před býkem, o kterém si přejí, avby je trochu prohnal, protože ho prohánějí oni. A když je skutečně prožene tak, až mají natrženou slezinu a krvácejí dovnitř, přejí si, aby je nechal na pokoji.
Tak má to logiku?

Na fcb již nesmíme být anonymní

16. září 2015 v 12:06 TÉMATA TÝDNE
Tak, přišla jsem o účet na fcb. Dopustila jsem se totiž šíleného prohřešku - neměla jsme tam své jméno ani fotku, protože mí lidé stejně věděli, že to jsem já.
To se fcb ale nelíbilo a jak od ledna sliboval, žádá údaje.
Prý aby věděli, že já jsem já a dušovali se, že je nezneužijí a ihned smažou.
Co že po mě požadovali?

Dilemata žen na mimibizáru

7. září 2015 v 20:20 ŽENY DNEŠNÍ DOBY
Jistě znáte stránky jako Gastropeklo apod., kde kolují párky jako chobotničky nebo těstoviny v párku - klasiku Mimibizáru.
Já jsem vám tu však vypsala další místní klasiku a bohužel nepěknou vizitku dneška- ženy se jdou do poradny zeptat na skutečně s prominutím kdejaké hovno.

Chci být chlap - chmurně o ženství

6. září 2015 v 12:39 ŽENSKÁ ÚLOHA
Tak mě teď tak nějak napadlo, že podtrženo a sečteno, nemá ženská o co stát.

Pořád aby se v životě hlídala a ostražitě se ohlížela, kdo se za ní plíží, protože jí může ublížit kdokoliv tak, jak ona muži nikdy ne.Bude řešit, kdo to jak s ní myslí, co má od koho očekávat a žila tak, jak má. Měla by dobře studovat, nebo alespoň dobře pracovat. Bude něčí přítelkyní a bude to ona, kdo do sebe bude valit hormony, bude se muset vypořádat buď s tím, že těhotná je, nebo potom, že těhotná není. Pak to bude opět ona, do koho budou rvát vajíčka, dělat vyšetření, zas valit hormony a jen na ní bude, aby byla dostatčně psychicky i fyzicky odolná a aby to "dítě" udržela přijmou, vyživit a přivést na svět.
Je to ona, kdo potratí li, bude to JEJÍ VINA, jak jistě řekne okolí. Zadaří li se, je to ona, koho budou buď píchat do páteře a řezat, nebo kdo se bude zaživa trhat proto, aby přivedla na svět to dítě. To dítě, který tolik chtěla, jí teď a ještě i poté způsobí hodně bolesti.

Chci zpět starý mobily :(

4. září 2015 v 12:23 | Tinushe |  TRENDY, KTERÝM NEHOLDUJI
Jsem generace, která po roce 2000 měla klasický mobil a anténkou a Eurotel ještě nebyl jakousi bublinou OUTŮ.
Pak přišla véčka, maličké samsungy už bez antény- váu! Pak vyjížděcí mobily, pak ty s foťákem a kdo mohl i točit videa, ten byl PÁN. Tak jsem to "vydržela" ve společnosti stejně vybavených, každý měl jiný an ikdo se neporovnával.


Květinový kakáče

1. září 2015 v 12:42 | CynikWoman |  TRENDY, KTERÝM NEHOLDUJI
Na toto téma mne přivedl článek jední slovenské blogerky. Zamýšlela se nad tím, zda je tento styl trapný, nebo spíš skvěle trendy něžný a prostě vhodný. Psala také, že je napřed nesnášela, ale pak zničehožnic je začala najednou posedle vyrábět.

Já mám na tento styl jasný názor: TRAPAS.
Kdysi to jasněže byl znak květinových dítek, který neměly zábrany a chovaly se nezodpovědně a prasácky.
Proto jsem nějak nechápala, že se dlouhý sukně a boho styl zase prodral na příčky trendy věciček, který prostě must have.
Tak naše blogísky, profílky, časopisy a rádce pro ženy typu ONA DNES doporučjí nosit na palici megavěnce a serou to i k outfitům, jako je džíska, konversky a tuna smíchaných náramků. Pokud už teda něžné květiny, tak logicky k šatkům a pouze na jaro/léto.

Nějak jsem to nepochopila ani na festivalech. Prý je to mekka nápadů a trendy kombinací a jedinečnosti.
No nevím. Na nějakej psychedelickej koncert, kdy jste v nirváně, se to asi hodí...ale jako je to pak jak změť pohyblivých kytek trifidů a všichni jsou tak nějak stejní.