REAKCE NA: srdceryvný články, co mají dojímat - nelžete trochu ?

27. prosince 2016 v 14:01 | Tinushe

Mushroom mi dala zajímavý podnět k prohlédnutí.
Všimla si totiž, že je tu trendem vypisovat kdejaký niterný věcičky, který se tu pak prodávají výměnou za megak omentíky a návštěvy.
Mně osobně je číslo jedno, protože se mi stále zobrazuje nula, i když tu někdo prokazatelně byl - Stando oprav to už !!! :)
Ráda dostanu koment, asi jako každej, ale že bych sem psala něco o třeba autonehodě, špatné zdr. prognoze, rakovině nebo násilí od partnera, tak to jakože ne.

Mládí je depkoidní proto, že to žádá doba a trend. Pokud se vám skutečně něco stane - říkám SKUTEČNĚ, ne že vám mamka lípne pohlavek za neuklizenej pokoj, nemyslím, že by někdo měl chuť to tu představovat světu, byť anonymně.
jako jo, pro ty komenty asi jo, ale já myslím ten skutwečnej záíměr.
Hele já třeba píšu svý low zážitky, nebo realitu, která není srdíčková, ale prostě má.
Říká se tomu dnes deníček nebo tak nějak, ale prostě píšu s tím, co kdybych tím někoho oslovila. Ale že bych seděla, sjížděla blogy s temnýma fikcema a vymýšlela tu svou, tak to jakože ne.

Protože mě může klepnout, když vidím na úvodce nabídku na nějakej pubertální výkřik alá CHCI SE ZABÍÍÍÍÍÍÍÍÍT !!! nebo to znásilnění apod.
Jsi nevyrovnanej parchant, nudíš se a potřebuješ pozornost, a tak volíš tvrdej nátlak na srdíčka druhých, i když máš problém jít na injekci ?! fajn, buď a zkoušej to na druhý, ale já tu otevřeně říkám, že mě to nezajímá a hlavně TOMU NEVĚŘÍM.
Docela to nesnáším, já bych tyhle typy vzala, pořádně s něma zatřepala a poslala je někam do kamenolomu, aby je tyhle znuděnosti přešly.

Když tu způsobilo haló, když se jedna zabila, lidičkové šíleli. Bylo nutnou slušností se nad tím zhrouceně bavit s druhými, vyjadřovat soustrast na blogu, kam už ona nikdy nenapíše - něco stejně kreténskýho jako psát RIPka na facebook člověka, kterej zemřel - k čemu to, že? No a běda, když se našel někdo, kdo do toho rýpl s tím, že ho to nezajímá a že se z toho nepos....

Sebevražedný choutky mladých se berou jako něco alarmujícího, něco, kdy je potřeba vším švihnout, přiběhnout a CHUDÁKA trpícího puboška jít okamžitě pochovat a uklidnit ho, že ten rozchod nevadí, že ty známky budou lepší a že tvrdej zážitek v podobě školního postrkování ( teď nemám na mysli život ohrožující šikanu) se zlepší.
Společnost šílí vůči všemu, co se týká děcek. Jenže víte co? Oni jsou už od mala pěkní vychcoši. Prostě něco nevyjde a už bééééé, pomožte mi, dělejte něco misto měěěěěěě .
Prostě ufňukaný generace trotlů neschopných se s ničím vyrovnat nebo umět něco řešit.

takže víte co? Možná máte desítky komentů a reakcí a já ne, jenže stejně jako v podobě Bíbra vám NEZÁVIDÍM.
Jste totiž jen malí, hloupí a prokouknutelní.
Takže si na vašich bolístkách, který hrajete a lžete, smlsnu.

I kdyby vás ten příťa opravdu ojel ve chvíli, kdy se vám zrovna nechtělo, protože měla 1D záznam koncertu, tak to logicky znásilnění není žejo... pokud vám to skutečně otec dělal, někam s tím jděte. Komentíky tady u článku vám nemají jak pomoct.
Takže ano, jsem svině, jak název vypovídá, která nevěří a nezajímá ji to.

(kdybych byla mladší a kamarádka mi něco takovýho řekla, neuvěřím taky. Na oznámení o zabití nelze než zareagovat s rýpavým VÁÁÁŽNĚ?..A JAK, ZASE TRAPNĚ ŽILETKOU ?! ...)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 modni-hity modni-hity | E-mail | Web | 27. prosince 2016 v 14:13 | Reagovat

Ahoj krasny blog mohla/mohol by si sa pozriet na moj blog?Prajem šťastné sviatky a veľa veľa čítateľov. :)

2 *Mushroom* *Mushroom* | Web | 27. prosince 2016 v 14:21 | Reagovat

Wow.. tak to jsem ráda že někdo má na takové věci stejný názor jako já a také jsem ráda že se mnou někdo, dá se říct, inspiroval! Ve skutečnosti k tomu tvému článu ani nemám co dodat. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama