Tento blog pravděpodobně porušuje Podmínky.

Únor 2017

Nejdůležitější orgán dneška: mezinoží ( pozor: sex. materiál)

13. února 2017 v 13:13 | Tinushe |  ŽENY DNEŠNÍ DOBY
Kdysi prostě orgán, který nepatřil na veřejnost, ale do kalhot, a ukazoval se maximálně lékaři a půjčoval se partnerovi na potěšení. S jeho onemocněním se nelezlo na diskuzní fota a nedělaly se reklamy CO SE DĚJE S MOJÍ VAGÍNOU? (Idelyn).

Dnes je to OBJEKT a NÁSTROJ. Finanční, pracovní, kultovní a taky přehnaně okázale uctívaný.
Je to místo, kde vzniká a končí život. Je to ( nebo měl by být) funkční orgán, kterýmu by měl člověk děkovat, že se jím může vyčůrat a kdysi bylo trendy, že ji nemáte jak tunel Blanka.

Takže co dnes mezinoží je?

1. MENSES BRÁNA
Dnes je to SVATYNĚ. Svatyně uctívaná jako lůno, spojnice gainých životů, věc, odkud vytéká blahodárná krev, kterou je potřeba uctívat jako úžasné hnojivo na kytky či na pleť, nebo jako první úžasnou dobu prvního menarché tance.
Z mensesu se opět udělalo božstvo - to, co vždycky byla otravná a bolestivá věc je najednou úžasná součást ženy.
Je to jako s nekojením - běda ženské, která si nehýčká svý cykly a neúčastní se kurzíků, kde vám řeknou, že máte 4 fáze a ty vás ovlivňují!

Je to úžasné ospravedlnění pro vše - lenost, otravnost, hádavost, hysterii, nevyrovnanost.Ách ano...


Božstvo se rozjelo natolik, že je nutné vést k tomu i své malé cyklické ženušky. Třeba v případě školy - proč jim neudělit právo veta a zastavit svět jen proto, že ona menstruuje?!


Uhm takže jo, jistě, učiňme určité dny jen pro holky, školo poser se, budeme zanedbávat školu jen proto, že z nás teče blahodárná hnusná krev. Omajgad.
Já svý mencky nemám i bez přispění škodlivé antikoncepčky a jsem ultraspokojená.
Pokud někoho jeho měsíční tyranie nebaví, zruště si ji, není nic snadnějšího. ( výjevy o zdravosti mensesu mě moc neberou).
Doktor to odsouhlasil, tak co.

2. TRENDY NUTNOST
No, další věcí je tedy ona TRENDOVOST a STAROST O PIPKY. Dnes s ní mají všichni potíže a než aby se s tím šlo k lékaři, raději si koupíme samoglobule a budeme se na to ptát na foru s jinýma maminkama - ty to maj určitě taky, tak kdo by poradil líp, ne?

3. ORGÁN, JEMUŽ SE VĚNUJE VEŘEJNĚ STAROST A PÉČE

No, prostě demence.... jenže ty slepice si píší veřejně i o pipkách svých DCER.A další stejná témata se kupí a kupí. Matky nemají v hlavách nic jinýho.


4. UMĚNÍ - Týpek odlije pipku a dá ji na stěnu jako výstavu.
5. OBJEKT PLASTICKÝCH A ESTETICKÝCH ZÁKROKŮ


Omlazení pipky za 12 000 je jistě výhodná investice, co říkáte ?!6. NÁSTROJ SEXY FOTEK - jsi holka ve věku, co nemá ještě ani kozy? Buď trendy a ukaž ji celýmu světu!

... Takže asi tak no. Hnusné, typické pro tuto dobu, vulgární, přeceňované .... to je dnešní MEZINOŽÍ.

Veganské kondomy z mrkve a bodláku

7. února 2017 v 23:41 | Tinushe |  VEGAN HYSTERIE
TYJO! FAKT MEGA OBJEV.
Veganskou a všelijakou vego hysterii neuznávám, ale už ke mně takový to NEŽER TO, POJĎ SE S NÁMA POMAZAT KRVÍ A SKANDOVAT NA NÁMKO, KDE JE CIRKUS dostalo a dost mě to obtěžuje. O tom ale víc jindy.
Našla jsem vegošský konďase.

Eko bio lidičkové totiž AŽ TEĎ zjistili, že v kondomech je cukr, kterej dělá záněty a spermicidy a glycerin to celý ještě zhoršují, takže ač vás má chránit, škodí vám určitě tak o semdset miliard procent víc.
Proto se vyvinuly fér trejd kondouše nové generejšn.

Napadlo mě u toho takové smutné: proboha, člověk si už ani zašu..nemůže, aniž by v tom nebylo něco škodlivýho.


ZA TU CENU SE TO VYPLATÍ NE? HLAVNĚ SI DEJTE BACHA, AŤ VÁS NĚJAKÝ ZBLOUDILÝ TRN Z BODLÁKU NEPOPÍCHÁ VY VÍTE KDE.
To by potom moc fér nebylo.

Nefunkční hodnocení mých článků - jak na to

6. února 2017 v 22:23 | Tinushe

Prosím o jakousi radu, pokud někdo víte, co s tím.

Díky za apelaci Pihovatý Vopici.
Konec cesty "dobra" : plození děcek do blbé doby je odsouzení sebe sama do pekla.

6. února 2017 v 13:42 | Tinushe |  ŽENY DNEŠNÍ DOBY
Právě mi přistála na fcb zajímavá slova: ,,Já to respektuji, nicméně to mí za následek to, že je nás málo a bude zde stále více přistěhovalců. A zase - ne že by mi to nějak zvlášť vadilo, ale vadí mi lidé, kteří kritizují přistěhovalce a sami děti nemají" .
Bylo mi to posláno jako ukázka debility našeho národa. Já jsem totiž takový sběratel těchto magorských kydů našich občanů.
Je to výňatek z jakési debaty, články o přistěhovalcích nečtu, tak moc nevím o co jde, i když ta věta to jasně říká - sluníčko se opírá do opovážlivce - rasouna.

Já jsem dobrovolně bezdětná ( což si hodlám pojistit chirurgicky a trvale) a jsem za to napadána. Pro sobeckost, že si podkopávám větev o budoucí stařeckou péči ( kdo komu zajistí, že se o něj děcka postarají, to se už neřeší. Děcka mít je prostě hit) a obírám se prostě o tu nádheru fakany mít a celej život na ně platit.
Teď ale navíc ještě budeme asi nuceny právě díky tomuto "nevlastnění důležité věci" nemoci se vyjadřovat k současné situaci.
Ono totiž asi nějak souvisí mít děcko s vyjádřením se. Asi že jako ... oni maj taky děcka, a tak být matkou znamená chápat to, že se nakrachnily do jiných států. Jsou to přece chudinky, i když 90% přijivších tvoří muži s divokým výrazem ve tváři, mlátící jak lidi na ulici, tak na silnicích ( hlavně teď při tom silničním pochodu směr Dojčland).

Nemáme děti, takže se nesmíme vyjádřit, musíme mlčet, protože to prostě NEMŮŽEME CHÁPAT ŽEJO.
A kdo nechápe, nechť se nevyjadřuje, hlavně bezdětná lůza jako my.
A že nechápeme, to je fakt.

My vážně nechápeme, jak někdo může rodit děcka do téhle doby. Ono je asi fajn účastnit se třeba Valentýnskýho ploděníčka
...nebo prostě roztáhnout nohy kriminálnímu živlovi a pak si tu nehodu nechat, i když mám dluhy a tak jdu žebrat na skupinku na fcb žejo .... prostě jak si někdo může v téhle době to děcko dobrovolně NECHAT. Nechat si ho a vypiplat ho do doby, která bude horší a horší a která za nějakých těch 20 let, kdy se děcka postaví na své vlastní nohy a budou jistě neuváženě plodit dál, bude prostě neúnosná. Bude Východní. S "pravidly" a živ. stylem ODTAMTUD. Prostě už nebudeme Jurop žejo... budeme ONI.

Matky pořád naříkají, před jejich příchodem vyhrožovaly nákupem kvérům a řeči, že ho neváhají použit, se lily horem dolem odevšud.... nebylo by ale snazší to děcko nemít, a ulevit republice o to, že nebude zbytečně přeplňovaná dalšíma objektama, který je potřeba chránit a živit...? Nebylo by lepší, kdyby nás naopak v těchto dobách ubylo? Protože míň lidí v posrané době = míň posraných životů.

Argument I ZA VÁLKY SE RODILY DĚCKA neuznávám a neberu. Jo, rodily, i v koncentráku se rodily, a pozor, teď nemám na mysli porození od přijivší již těhotné baby, ale ženský, který se nabouchaly v koncentráku se svým KOCHANÝM. Tak se tam totiž říkalo jebákům, se kterýma to dělaly na těch "domcích" za přítomnosti druhých. Že převládá fakt, že byli odděleni? No, byli a nebyli. Stačí si přečíst jisté knihy. Třeba tuhle.
Už tehdy se dobrovolně nechávaly baby zbouchnout.
Namítnete jistě, že znásilňovali vojáci. To je věc druhá. Znásilnění logicky nepočítám. A když to řeknu hnusně .... ani tak není člověk nucen si to děcko nechat žeano.

Prostě si myslím, že naopak my jsme rozumní tím neplozením a že se jednou budou ty aktivní alternativní i tygří matky divit.
Budou se mlátit do hlavy, proč tomu děcku daly šanci a budou se ptát, co je to za dobu a jak v ní žít.
A těm se pak budu smát. Nebuud je litovat, protože takhle žít nemusely a nemusely to těm děckám dělat.
Dnes narozený děcka jsou vlastně ODSOUZENA k tomu žít špatně a ve strachu.
No, dámy, zatleskejte si.
A nezapomeňte si to ploděníčko řádně oslavit. Bude to alespoň nějaká dočasná poslední radost na té cestě, která končí velmi neslavně a bolestně.