Veganské kondomy z mrkve a bodláku

7. února 2017 v 23:41 | Tinushe |  VEGAN HYSTERIE
TYJO! FAKT MEGA OBJEV.
Veganskou a všelijakou vego hysterii neuznávám, ale už ke mně takový to NEŽER TO, POJĎ SE S NÁMA POMAZAT KRVÍ A SKANDOVAT NA NÁMKO, KDE JE CIRKUS dostalo a dost mě to obtěžuje. O tom ale víc jindy.
Našla jsem vegošský konďase.

Eko bio lidičkové totiž AŽ TEĎ zjistili, že v kondomech je cukr, kterej dělá záněty a spermicidy a glycerin to celý ještě zhoršují, takže ač vás má chránit, škodí vám určitě tak o semdset miliard procent víc.
Proto se vyvinuly fér trejd kondouše nové generejšn.

Napadlo mě u toho takové smutné: proboha, člověk si už ani zašu..nemůže, aniž by v tom nebylo něco škodlivýho.


ZA TU CENU SE TO VYPLATÍ NE? HLAVNĚ SI DEJTE BACHA, AŤ VÁS NĚJAKÝ ZBLOUDILÝ TRN Z BODLÁKU NEPOPÍCHÁ VY VÍTE KDE.
To by potom moc fér nebylo.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 12. února 2017 v 18:15 | Reagovat

No a? Pár veganů to očividně kupuje, vzhledem k tomu, že veganství neni jenom o nežraní živočišných produktů, ale o jejich celkovym vypuštění ze života. Z veganství se stala "hysterie" jenom jeho přehnanou a zkreslenou medializací, okolo který se motá spousta nesmyslů a hlavně nebula "veganství je něco, co je trapný a odsouzeníhodný". Takže stejně jako uměle vytvořenou "veganskou hysterii" nechápu (a to možná ještě víc) tyhle pointless kopance do jinak neškodnýho směrování životem, protože je to přece dneska "kůl" bejt nad věcí a "wanabee stay zmrd", žeano.

2 nezenska-svine nezenska-svine | Web | 12. února 2017 v 19:55 | Reagovat

[1]: ..jeden vegoš se ozval...?
Hysterie to je proto, že se jí tenhle stravní režim prostě a jednoduše stala. Je to móda jako bio ve žrádle, jako respektující výchovy, který produkují rozmazlený parchanty, apod.
Je to prostě trend.
Proto jsou tyhle kondomy taky k smíchu.

Neškodný? Bejby, škodí to všem okolo, protože to nejsou JEN jedlíci všeho bezmasýho / neživočišnýho.. jsou to ataky vůči mnoha lidem, kteří jedí jinak, kteří nestepují u cirkusů a netrapčí na ulicích s krví a řetězem okolo krku.
Očividně patříš "k nim" a tak můj postoj nechceš slyšet, což sice chápu, ale pleteš si potom jakousi nenávistnost a trendovost nebo co tím myslíš s názorem mnoha lidí.
V tom je totiž rozdíl víš.

3 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 12. února 2017 v 20:25 | Reagovat

[2]: Jeden věštec se ozval. To, že někdo vyjádří nesouhlas se zbytečnou kritikou znamená hned, že je sám potrefenou husou. Omezené vnímání.

Hysterii z toho utváří přecitlivělý "masožravci" (pokud takhle jednoduše marginalizuji), kteří přichází do styku s něčím, s čím nemají zkušenost a co mylně automaticky považují za něco špatného. Označovat zvyklost, která tady byla už dávno před vynálezem "internetů" trendem je hloupost. "Trend" se z toho stal právě kvůli uměle vymyšlené hysterii, která je vidět a slyšet všude okolo nás.
Vyvození z toho: "Proto jsou tyhle kondomy taky k smíchu"- klasickej black or white. Stejně k smíchu jako další produkty nesoucí označení vegan. Někdo zaplnil díru na trhu, někdo to kupuje, protože je mu to k užitku. Kde je problém?

Ale chápu, že pokud nemáš nic jinýho, než argumentaci izolovanym případem, tak tvůj pohled je takovej, jakej je. Takhle bych mohla a priori vydedukovat to, že ty zase patříš k právě těm přecitlivělým "masožravcům" (které jsem marginalizovala), kteří jsou uzavřeni veškerým informacím a tak můj postoj nechceš slyšet, což nechápu. Protože ucelenost informací právě spočívá v rozlišení vymyšlených problémů a faktů, čehož ty očividně nejsi schopná, vzhledem k tvé zbytečné útočnosti na problematiku, o které víš očividně ještě méně, než já. Protože já vegan nejsem a tak taky neznám nejhlubší Mariánské příkopy této problematiky.

4 nezenska-svine nezenska-svine | Web | 12. února 2017 v 21:37 | Reagovat

[3]:
UHM.
Pokud víš "míň než já", kde pak bereš jistotu, že má nechuť ke všemu bio eko vego je zcestná a špatná?
Proč pořád operujete tou touhou po bližších faktech? To tady mám uvést jak, udělat statistiku těch, který obtěžují jiní vegani ?
Nahrát s nima vlog o tom, že je prostě faktem, že se dnes z toho stala otravná mafie, něco jako Jehovsti, kteří všem cpali své přesvědčení?

Jenže já se zeptám jinak: máš okolo sebe někoho, kdo tě zve na akce na náměstí, šoupe ti do schránek fotky dojících se kraviček - chudinek, nebo polámaných koní, nebo ovcí z Patagonie? Jdeš na jídlo s někým, kdo teď najednou moderně odmítá vše, co do té kategorie spadá? Býváš s vegoušem, kterej tě nutí jíst to co on, nutí tě to ochutnávat, vaří- li, tak jen to co chce on?
Nadává ti někdo proto, že i když jíš dietně, volíš k tomu kuřecí prso a ne jejich čia semena?
Vylívá ti někdo mlíko jen proto, že ho prostě piješ ?!!!
Asi ne, protože kdyby jo, nepotřebovala by ses ohánět slovama o mé neznalosti čehosi.

Tady není co rozebírat nebo hodnotit pomocí procentuální průkaznosti.

Tady jde o to, že já tyhle zkušenosti mám, nejsem jediná, a právě proto jsem oprávněna vyjevit svůj nesouhlas, možno-li až nechuť k těmto lidem a všemu, co tyhle přehnaný věci podporuje.
Že nejde o módu? Ale ano, zlato, jasněže jde. Teď je moderní vše přehánět, nebít děcka a vidět špínu i tam kde není - vše je smyšelná moderna, tahající z lidí peníze. Vždy se najde idiot, který tomu věří / se přidá.
Pořád jaksi nechápeš, že tento postoj mám kvůli TĚM NEJHORŠÍM a nejzapálenějším VEGkomusi a ne všem, a že to říkám pro to, co s něma nejen já zažívám.

Čteš mě víckrát, měla bys vědět, že nejsem starndardní a novodobý věci nesnáším. A že to taky říkám hlasitě a neomaleně.

Tím pádem ten, kdo nechce něco slyšet jsi ty.
Tebe štve můj náhled, tak ti ho vysvětlím... a proto jsme pořád přecitlivěle špatná já?...teď mě vážně POděsíš.

5 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 13. února 2017 v 12:21 | Reagovat

[4]: Uhm, přečti si to ještě jednou. Z části věty:"o které víš očividně ještě méně, než já" vyvozuješ poselství:"pokud víš "míň než já". Aha.
Páni, na onikání nejsem zvyklá, ale budiž. My operujeme s touhou po poznání a faktech, ježto osoba lačná vědění a zkoumání pilně poznává důvod pře místo unáhlených závěrů. Osoby naslouchající by pak mysliti si mohli, že je rozumu mdlého. Protože argumentovat izolovaným případem je pitomý. Vždy se tím jen dosahuje roviny osobní tvrzení proti osobnímu tvrzení a pak to vypadá jak v pořadu Máte slovo, kde je Jílková schopná přijmout Janičku Kratochvílovou, protože: "Podivejte se všichni, jaký jsou vegani magoři. Hele, ona mele nějaký sračky, pojďme se jí smát. Takhle to tím pádem mají úplně všichni vegani." No, co čekat od baby, jejíž manžel má Parlamentní listy.... Protože vegani jsou otravná mafie. Lol. Jako Jehovisti. No tak určitě. Uplný nový náboženský hnutí, hehe. Jo a mimochodem, poslední dobu se spousta odborníků začíná schodovat na tom, že Jehovisty do kategorie nových náboženských hnutí přestává řadit. Rádobydehonestující přirovnání zcela mimo. I když bychom brali v potaz, že Jehovisti stále jsou nové náboženské hnutí.
Tak se ptej, dostáváme se do kruhu, jak jsem psala na začátku. Osobní tvrzení proti tvrzení. Mám. A tebe štvou fotky dojících kraviček, které ve většině velkochovů opravdu dojí jako chudinky? Štvou tě polámaní koně a ovce, kteří polámaní skutečně jsou? Štve tě ta hnusná skutečnost a fakt, že ti jí někdo předhazuje, protože se prostě nedokážeš a nechceš masa vzdát ale nějak morálně vnitřně cejtíš, že to neni asi uplně dobře, ale: "Tfuj, hnusný fotky, nechci to vidět." A pokud to tak neni a nad chudinkou kravičkou mávneš rukou se slovy: "Člověk-pán tvorstva a všichni vegani jsou kokoti", tak je tvoje nesnášenlivost naprosto zbytečná, protože tě to vlastně vůbec nemusí zajímat. Takovej ten dědek s mulletem v tý místní čtvrtý cenový, co si zanadává s kamarádem, na "zasraný čmoudy."
No a teď k mému izolovanému příkladu, který sporu ohledně tupého nadávání na vegany nepomůže o nic víc, než tvůj izolovaný příklad. S veganem jsem chodila, s veganem, který byl hodně striktní, to znamená, že neřešil jen jídlo, ale i kožené oblečení a tak dále. Poslal mě do prdele, že jim maso, snažil se mě "převychovat?" Ehm, ne, proč by to dělal. Snažila jsem se ho já převychovat: "Hele, pojď, jdem na kebab," ne. Proč bych to dělala? Když jsem u něj byla, snědla jsem nějaký chlebíčky, co udělal. Veganský. No a co. Zpětně to nefungovalo, protože já v kuchyni nebydlim a domu se mi ho tahat nechtělo, jelikož jsem byla stále ještě zamilovaná do svýho bejvalýho, nynějšího současného přítele a tak jsem milého vegana poslala časem k vodě. S tím, že nenosí "cool" koženou bundu a martensky to nemělo nic společného. Slova o tvé neznalosti jsou adekvátní jako argument, protože tvoje neznalost plyne právě z izolovaného případu. To je omezené, tupé je pak na to tupě nadávat. Tady je toho právě k rozebírání hodně, protože jenom tak může člověk něco zcela běžnýho stavět do roviny přehnanýho a nazývat to módou. Víš, co je moderna? Tekutost. Ne veganství, nebití děcek a vidění špíny i tam, kde není. To, že jsou věci teď pořád vidět díky tv Hovna ještě neznamená, že na světě jsou až od doby existence tv Hovna. Protože tahání peněz z lidí je záležitost posledních dvaceti let, žeano. Lol. A může za to Kalousek společně s veganama a uprchlíkama, viď. Sorry jako. Protože hrst magorů je na tv Hovna slyšet, zatímco běžní lidé ne, chybí jim senzace a bizár. Takže takhle s tou omezeností ne jen osobní, ale obecnou, jejíž součástí je i zabedněná nesnášenlivost "novot" a touhy všude roztroubit, jak: "NEJSEMSTANDARTNÍVŠECHNONOVÝJEŠPATNĚAVŽDYCKYSEMUSIMLIŠIT". Jiný smysl v tupém nadávání na určité věci nevidím. Stejně jako tohle tu quoque. Nevysvětlila jsi nic, protože svoje premisy nemáš fakticky podložené. Není špatně, že nejsi standartní, špatně je to, že vlastně nevíš proč nejsi standardní.

6 Necroparanoia Necroparanoia | E-mail | Web | 13. února 2017 v 19:17 | Reagovat

Bodláček jako příjemné zpestření neslaného a nemastného sexu :D

7 Amarry Amarry | E-mail | Web | 1. září 2017 v 7:33 | Reagovat

Nevidím důvod, proč bys měla urážet vegany jen pro to, že nesouhlasí nebo se jim zkrátka nelíbí současný konvenční životní styl. Zašukat si můžeš i bez kondomu, pokud je mi známo. Že v něm jsou sračky vegani věděli, ale někdo musel začít nejprve vyrábět něco jinýho aby se to mohlo kupovat. Nejsem vegan, jsem pescetariánka, ale kdybych neměla lepší antikoncepci, koupila bych si taky takový kondomy.

8 Amarry Amarry | E-mail | Web | 1. září 2017 v 7:34 | Reagovat

A jako bonus: Asi poprvé v životě, možná podruhé souhlasím s Pražským poděsem 8-)

9 Chaloš Chaloš | 2. září 2017 v 17:21 | Reagovat

Bože ty seš ale blbá že to snad ani není možný

10 Aya Aya | 5. února 2018 v 14:30 | Reagovat

No, tvé názory se mi líbily, ale po tomhle si dokázala, že moc moudrostí neoplýváš. Ale hlavně být cool a edgy all the time :-!
Zbytečně neurážej, dokud si nedoplníš vědomosti, dík.

11 nezenska-svine nezenska-svine | Web | 5. února 2018 v 15:05 | Reagovat

[10]: Ayo, tak to mě mrzí tak, že to ani vypovědět nelze.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama