Když mé slunce zašlo za obzor zklamání: Bubz a její "úcta" k životu

14. března 2017 v 15:03 | Tinushe |  MATKY DNEŠKA
Doposud pro mě byla neskutečně inspirativní, krásná bohatá holka (dnes už žena, jenže ona je i s manžou a bráchou děckem pořád) a hlavně život v Hongkongu byl světem sledován se závistivou chutí mlsat tamější svět.
Žili si pohodově, blbli, měli dítě, který se mi líbilo a já mám Isaaca ráda dodnes - je vskutku synem svých prásklých rodičů.
Trochu ta křivka sledovanosti kleska ve chvíli, kdy se vrátili do rodného Irska, protože to bylo už jen o nezdravých jídlech, přibírání na váze, stavěním a vybavováním domku a taky záchvatech vzteků Isaaca, který tady řval mnohem víc než v pohodovém Hk ...hm, čím to asi bude, že?
Prostě návratem do Irelandu šlo všechno do háje, ale jako pořád to šlo.

Pak přišla pro hodně lidí rána - Bubz potratila. Měla toho hodně na práci ( = rozuměj často seděla v letadle a mluvila na beauty konferencích - nesmírně namáhavé) a tak krvácela až díky tomu zjistila, že byla v tom. To se odehrálo nedávno - minulého roku.

Zlá zpráva všek byla přijata všemi dost dobře, protože to nebyla příliš velká ztráta, - Bubz se vyjádřila, že je VDĚČNA za to, že to bylo tak brzo - nějakých pět týdnů. Že teď nebyl vhodný čas na to mít dítě, takže vše ok.
Všimněte datumu.


Nooo,a zanedlouho vyrukovala s nějakou dobu tajeným faktem: je zase v tom !!!!


Na konci toho ledna už byla nějakej týden v tom. Otěhotněla prý měsíc poté a s Timem vyčkávali, zda se to tentokrát ujme.
Ujalo.
Gratuluju.

Jenže mě zarazil ten fakt toho, že v jednu chvíli děcko mít nejde, a za chvílinku už je to ok, necháme si ho, jsme absolutně happy, světe raduj se s námi. To mě na nich obou zarazilo. Něco je v nepořádku delší čas, o čemž vypovídá i video TO NENÍ ŽIVOT, JAKÝ JSME SI PŘEDSTAVOVALI.

Na dalšího malýho Isaaca v holčičí podobě se těším, jen jejich rozhodnutí nechápu, to je celý.
Tohle totiž jako by nebyli oni dva, a hlavně - když ho mít nechci a nejsem ok ani tělesně ani psychicky, postarám se o to, aby žádnej zárodek nevznikl žejo.

Hodně blogerek je šíleně pro-dětných. Pokud to jsou blogy o rodině, ok ...ale cpát mez fashion nebo cosmetic nebo book blogy děcka, je otravný.

Já jako dobrovolně bezdětná mám okolo sebe už tak dost dětných ... nechci tím pádem sledovat něčí fakáňata i tam, kde nemají co dělat nebo sledovat, jak někdo přijal děcko, který napřed nechtěl.
Bubz teď přestávám sledovat, protože beztak mluví jen o břichu, a zkouknu ji zase, až porodí ten ajzovskej zázrak.


( tahle fotka mě zabila :) :( :) )

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 14. března 2017 v 17:18 | Reagovat

Přeji jí vše nejlepší :-)

2 Necroparanoia Necroparanoia | E-mail | Web | 20. března 2017 v 13:38 | Reagovat

Vždycky někoho sleduju na internetu, s někým se bavím, někoho si oblíbím... ona pak otěhotní a moje sympatie klesají. Je mi jedno kdo má děti a kdo ne, ale neustálé řešení jednoho a toho samého nezajímavého tématu mě nudí. Zrovna fashion a lifestyle blogerky by tuhle část života měly udržet mimo svojí popularitu. Sledující si získaly na svůj původní obsah a ten když se postupně mění v těhotenský a rodičovský obsah, tak netěhotné a bezdětné sledující utečou :D

3 Pražský poděs Pražský poděs | E-mail | Web | 30. března 2017 v 21:00 | Reagovat

Hm, na internetu je hodně magorů. Co dodat? Jen někteří jsou víc otravní a jiní méně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama