JO JSEM MALÝ ČLOVĚK BURAN aneb o zvyklostech Čechů na dovče

8. srpna 2017 v 13:22 | Tinushe |  TAK NĚJAK JÁ
Psala jsem obsáhlej článek o mým názoru na dovolenkový zvyklosti, ale vypadl mi internet, takže se neuložil.
Proto jen nasraně a krátce:

TLESKÁNÍ V LETADLE - prý zvyk POUZE Čecháčků, kterej je obtěžující a trapnej. No, já uznávám fakt, že člověk doletí v pořádku, natolik, že mi přijde slušné a logické zatleskat. Čeští piloti se totiž učí řídit ručně a ne s posranými automaty, což vím velmi dobře, protože mi nad barákem prolítávají nízko airbusy, protože se tak učí piloti. krouží osmičky nmízko nad zastavěnými místy a učí se přistávat na obě strany.
Navíc amíci začali vytleskávat ve filmech, takže jakýpak copak , buranský mi to nepřijde. Horší by bylo, kdyby šli lidičkové klepat na dveře kokpitu a chtěli pilotovi poděkovat osobně.
Já bych taky cenila fakt, že zvládl doletět v pořádku, a tak bych pořádala stend ovejšn a ještě vyzývala druhé k mexické vlně.

SPROPITNÝ CELKOVĚ - pokojské, číšníkům, kadeřnicím a liftboyům: oni vykonali svou práci, zak terou jsou placeni, a vy jim jako kreténu narvete další prachy, byť by šlo jen o dvě kila, zasunutá pod polštář nebo peřinu pro pokojskou. Debilita, výmysl, nesmysl.

SUVENÝRY - jo, lidi si berou ubrousky, obaly, sáčky, pantoflíky z hotelu, ručníky a mejdlíčka. Dělá to celej svět, někdo to dokonce sbírá. NO A? Je na tom řetěz? Není a hotel to nezruinuje, je to zadara a ušetříte víc, než na nějakých předražených suvenýrech, takže proč ne.

FOCENÍ MRAKŮ Z LETADLA - fotí to každej, jak profi fotografové, tak blogeři a insťáky jsou tím zalitý, takže opět - no a co? Buran byl spíš redaktor z cilichilli, kterej to jako buranský uvedl. Asi nikdy neměl příležitost fotit ty mraky a tak je nasranej.

Tohle všechno je prostě to, co by ze mě burana udělalo. Jsou ale horší věci, jako nevhodný oblíkání nejen na pláž, ale třeba taky provokace nahou kůží v AE. Klasické ponožky v sandoších. Ukazování, výkřiky, slunečníčky z koktejlů za uchem nebo nad hlavou alá HELEĎ MÁMO, UŽ NA MĚ NEPRŠÍ. Nedodržování rychlosti a chození v plavkách ve městech a obchodech nebo tašky z Lidlu apod. To mi přijde jaleko horší, ale průzkumy ukázali, že Němci se za sebe stydí o moc víc, protože hodně chlastaj, a že národů, který řvou, neumí řeč a neorientují se, je moc, takže nejsme jediný no.
Takže v podstatě o nic go, ne?
Tak si dovolenou užívejte a pokud se nebudete chovat jako absolutní hovada, nebudete nápadní a nebude důvod se na vás nějak zaměřovat. Ostatní hosté si chtějí užívat a sewrou na nějaký pozorování a přemýšlení, kdo z hostů je asi z toho údajně buranskýho státu.
Zkuste naopak sledovat vy ty druhé, a uvidíte sami, že jsou na hovno tak nějak taky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 8. srpna 2017 v 15:37 | Reagovat

Tleskání v letadle - letěla jsem zatím jen dvakrát, pravda, ale nesetkala jsem se s tím. A proč bych taky měla? Když zastaví rychlík v Plzni, taky nikdo netleská, že strojvůdce nás dovez. A to, že pilotovat letadlo je těžší, než řídit rychlík? Taky jsou za to asi jiný odměny, takže to ať si pořeší tam, ne potleskem, nebylo to představení.

U spropitnýho souhlasím. Je strašně nelogický, když v nějaký zemi servírky nedostávají skoro nic a zbytek jim mají doplácet lidi spropitným. To už by se to tak mohlo provozovat všude, kde se pracuje s lidma, ne. A "suvenýry" taky. Dokonce jsem někde četla, že vlastně je to určeno k tomu, aby si to člověk vzal - je to známka toho, že se o něj hotel dobře postaral, jemu se líbilo, co mu poskytl, a ty "služby" v podobě mejdlíčka a šamponu využil. Jako já třeba tohle léto přitáhla domů mejdlíčka i šampony, protože jsem měla zaplacenej dvoulůžák, skončila jsem tam ale sama, protože ten druhej nejel, a každej den mi tam přibejvaly nový, i když jsem ty starý ani nerozbalila. Zatímco ty starý rozbalený, třeba jen jednou použitý, se vyhodily. Takže jakej je rozdíl v tom že to rozbalím a použiju tam nebo až doma? A focení mraků z letadla... asi bych to určitě nedělala, kdybych lítala několikrát ročně, ale když jsem letěla poprvé, tak jsem si je samozřejmě vyfotila. Že pro miliony ostatních je to něco běžnýho neznamená, že pro mě to není něco výjimečnýho, co si chci vyfotit. A nebo mi přijde, že je tam zrovna opravdu dobrej záběr. Světově proslulý památky jsou taky vyfocený na miliardách snímků, taky to každej dělá dál, když se k nim dostane, ale to už nikomu nevadí. S tím teda taky souhlasím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama