Lízání mikrofonu s ušima pro lepší spaní? ..a proč vlastně ne? aneb o ASMR

11. září 2017 v 15:54 | Tinushe
Ten název možná zní divně, až úchylně...jenže ono to tak je.
ASMR je cosi jako vše, co lidem dělá dobře (odnoží jsou satysfying videa) po zvukové nebo pohledové stránce. Musí se vám u toho ježit cosi na krku, musíte tím brnět vaše nervový zakončeníčka a musí vám u toho padat hlava.

Obsahuje to všemožný věci jako olizování mikráku s ušima, šeptání, mlaskání, polibky, určitá "slova" jako SK, mačkají se slizy, ťuká se na dřevo, klape se na nehty, něco se krájí, škrábe, potírá se mlékem a dělá se tak masáž uší, cinká se do sklenky s vodou anebo dělají RP- roleplaying.
Někoho češou, šimraj na zádech, líčí jakože kameru jakože líčí VÁS, hrají scénky jakože jste v obchodě nebo u lékaře, že vás uspávají v posteli a prostě všelijaký "kraviny".

Zní vám to asi fakt úchylně, ale jděte sami do sebe....určitě taky máte nějaký úchylný líbení nějakýho zvuku, nějakého pohybu, určitých materiálů nebo nějakého pohybu. V těch videích si každej najde to svý. Dáte si sluchátka a oni vám dvacet minut až hodinu šeptaj do uší. Je to sugestívní a ..jisté lidé jako já u toho mají tendenci dělat ÁÁÁÁÁ.¨Tomuto pocitu, jež mají všichni, se říká EARGASM.

Novinkou pro mne bylo, že to dělají i kluci, potažmo muži.
Já sleduji v poslední době především korejské a japonské "uspávače".

Mě osobně pobaví vždycky tenhle týpek. Jeho obličej a výrazy mluví samy za sebe. :)Ono o tom není ani moc co psát, vědecký rozbory bych nechala bokem, každej si musí vyhledat to, co mu vyhovuje.

SATYSFYING VIDEA jsou věc koukací. Videokompilace všeho možného. Psaní štětcem, polívání porcelánových váz, výroba něčeho, krájení, tekoucí kov, nějaké spirály apod. Spousta věcí se točí přímo v továrnách a ve výrobnách, takže vše je "oficiál".
Doporučuju.
Nejčastější je krájení pěnových věcí, mačkání slizu a tekoucí něco, co si můžete vyrobit sami -oooch!Ono moc o tom není co psát. Nahážu sem pár videí který mám ráda a třeba některý zkouknete. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hrobárova Dcéra Hrobárova Dcéra | Web | 12. září 2017 v 10:23 | Reagovat

Strávila som skoro hodinu pozeranim na Satysfying videa 😂

2 Violet Violet | Web | 12. září 2017 v 21:34 | Reagovat

Tak o téhle úchylce jsem nevěděla :-? a je to fakt děs :-x !!!

3 Lucienne Lucienne | Web | 13. září 2017 v 22:33 | Reagovat

tak o tomhle jsem vůbec nevedela. Ani že to někdo takhle natáčí  :D na videa jsem koukala a mazec jako ale nemohla bych u ničeho usnout strašně by mi vadilo kdyby mi někdo mlaskal do ucha nebo furt septal:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama