Listopad 2017

Já CHCI BÝT VÍC NEŽ ...

27. listopadu 2017 v 16:54 | Tinushe
VY VŠICHNI !
Mlčící MlčícíMlčícíMlčícíMlčícíMlčícíMlčícíMlčícíMlčícíMlčícíMlčícíMlčícíMlčícíMlčícíMlčícíMlčícíMlčícíMlčícíMlčícíMlčícíMlčícíMlčící

Vzpomínky na základku? Úplně na pi** !!!

20. listopadu 2017 v 13:34 | Tinushe |  SPOLEČENSKÁ CHÁTRA
Téma jak vystřižený z rudých knihoven, fakt. Jaký by lidi asi měli vzpomínky? Dobrý? A na co, na lidičky, na spolužáky nebo na probírané látky ? Někde možná jo, ale u nás ne.
A to od první třídy.

Vždycky jsem byla ve třídách, kde byly pospojovaný děcka odevšad, což je pro kolektiv velmi zdravé, což každý ví žejo.

PRVNÍ TŘÍDA
Tam to vedly dvě krávy, který bydlely v jiný části města než my. Jenže ta jiná část, pozór, byla jenom za MOSTEM, kterej dělil sídliště na víc stran, takže prostě když na sebe vidíte z břehů jedné řeky, tak jste dva zcela oddělený světy žejo.Proto to neklapalo.
Zaváděly tam těžko říct odkud sebrané moresy typu TY U NAŠÍ LAVICE NESTŮJ apod. Prostě naučily ten kolektiv vybírat si, kdo se s kým bavit má nebo nemá. Korunu tomu nasadila třídní, jež nás za špatně poskládaná písmenka do okýnek v deskách pohlavkovala.
Výsledek?
Razítko kozy u prvních řádků písmen znamenal kurevsky vynervovanej pláč děcka.
(teď se z tou jednou půlkou toho tělesa mile zdravíme. Jsme už totiž ženy, naše mámy se znaj, takže jsme zjhistily, že jsme prostě príma žáby a nevíme, nač ta malá dětská nevraživost).

DRUHÁ TŘÍDA
Tam to frčelo ve stejných kolejích co se týče hierarchie, ale dostalo to větší rozměr v podobě čerstvě dostudujivší pančelky. Ta zjistila, že ani druháčci nejsou moc ok, a tak na druhý rok JAKSI NEČEKANĚ zabřezla. Je přece otrava být na malinké tří tříďové školince, žejo !!!
(poté odešla na velkou školu a nýčko kdesi ředitéluje, páč tělesně koná s ředitelem celého komplexu...ne asi.)

PŘESUN NA "VELKOU" ŠKOLU
Zbytek základky probíhal na škole s pětisty děcky. Ty třídy byly opět pospojovaný a byla tam děcka z okruhu asi 10ti km, což nadělalo ještě větší bordel. Taky to tak vypadalo. Zle tam začali dělat kluci - hajzlové anebo podlízačský šprťáci.
Každej si tam našel svou půlku a mně to zůstalo až do maturity, ale třeba na druhém stupni ruplo vedení v palici a udělali třídu navíc, takže byla třída D a do ní se zběhli všichni debilové, nekecám, 90% tam bylo kluků ! ( proto měli nejhorší výsledky na škole žejo :) )

Dětičky se sjížděli z dalekých horských vesnic, takže se mezi nás měšťáky vnesl zápach hnoje a omezenosti. Tyto typy však směrem ke konci základky vedly, a to se přitom pakztovali s elitami třídy ! No uznejte, jak je tohle možný, jak může dřív vždy rozumným spravedlivým lidem zaslepit mozek vychcaný zahraniční odpad, kterej byl vyloženou zadluženou sockou, anebo hnojařskej oddíl tupých blbek, který neuměly NIC?!
Těžko říct, dnes jsme opět s velkou částí friends, ale jde i o druhou věc: protože já jsme se jim vyhýbala a srala na ně, sralo je to a tak jsem byla, neříkám to slovo ráda, poněkud... řekněme...neoblíbena a "nenápadně" terčem ataků, například nakopané tašky ve které byla tuš pro výtvarku, takže se vylila, nebo žduchancem na schodech, kopancem, píchání špendlíkem do mé fantazy sedínky apod.
Třídní, řešení, tresty? Hovno tak leda.

Plus to ale mělo: utvořili jsme si skupinu 10ti lidí a tím jsme je převálcovali, jenže jsme zase byli neoblíbení, páč jsme byli spokojení žejo.
Žádnej skandál, známky dobrý, mezi "přivandrovalci" en poslední rok nikdo debilní nebyl a z chronickýho tyrana se vyklubalo cosi jako nápadník (což jsem pochopila až později - on mi "z lásky" podrážel nohy a tahal mě za vlasy zezadu tak, až mi tím škubnutím skřípl nerv vzadu na krku, což asi každje zná žejo, a nemůže se pak hnout, páč to prostě bolí, a tak mi to prostě dával najevo a chtěl si hrát, jenže já se toho násilí bála a tak jsem to neopětovala a tím pádem mě měl za krávu a nesnášel mě ...ale přitom ode mě pil, půjčoval si mý věci apod... takže to s tou nenávistí až tak hustý nebylo, že? Chudák zklamaná..).
Ten poslední rok byl nej, už nikomu o nic nešlo, a kvůli výběru dalších škol se ty skupinky co nevidět rozdělily, proto jsme si to už jen užívali.
Ta devítka bylo asi něco jako "8 let jsi trpěla, proto si ten poslední rok užij".
Poslední den? Najednou z největším blbcem, kterýho jsem nakopala do kostnaté prdele, nej kámoši. Šokovalo mne to - on mě pozdravil, a jakože fakt, nepředstíraně, a nebyl sám !!!
Patrně na ně měl zlý vliv ten kolektiv tam.
Takže pokud světlá vzpomínka jakéhosi štěstí ze základky, tak pak zní DEVÁTÁ TŘÍDA.
Už jsem psala článek o tom, kdo byla ta děcka v dospělosti, a nejen ze základky- že někdo prostě debilem zůstal a někdo jak vidno ne...
Takže tak no. Základka je na hovno asi vždycky.
Ty časy bych vrátila jedině tehdy, kdybych já byla já teď. Dala bych jim do držek a už se nebála.

(Taky jste měli ve třídě cigoše? My jo, byli rodina, bylo jich asi na dva vrhy 15, rodiče plodili někdy do snad ale 50tky což byl šok, protože tehdy po roce 2000 to bylo prostě šokující, a tak tam tyto rody taky dělaly zle. Jednou mi dokonce jedna z nich řekla, že MĚ ráda nemá !!! .. má štěstí, že mě od té doby nepotkala... mé smýšlení vůči nim se poněkud změnilo, takže to by už pak nepochodila.)

Takže tak no.

Škola je shit.


YT, blogeři a vlogeři ? ... Když už, pak jen asijští

13. listopadu 2017 v 12:53 | Tinushe |  TRENDY, KTERÝM NEHOLDUJI
Jsou trendy, proto je zná asi každý.
Já ne. Znám možná letmo jejich názvy nebo jsem je někde viděla, protože se mi to nabízí jako reklamy, ale jinak jsem trapně zaostalá.
Nevím, kdo je fattypillow, proč je tak tlustej a proč to navíc ještě zveřejňuje. Je vtipnej, nebo má blbý vtípky, nebo rozumně něco komentuje?
Nevím, prostě nevím a vědět nechci. Protože na co? Co mi to dá? Trapný puboš kecy, který jsem si mohla vyslechnout před x lety ve škole, jenže dnes jsou vzhledem k době ještě víc útočný a vulgární?
Postřehy? Jako ohledně čeho, ohledně chytrých rozmluv politiků či cen másel?
Český týpky a pipky nemám chuť sledovat. Nebo se dívat, jak Petralovelyhair chrastí kostmi a ve svým věku učí dvčátkal íčit se.

Hoduláková a její syn: polezou jí do zadku navždy?!

7. listopadu 2017 v 16:00 | Tinushe |  MATKY DNEŠKA
Sabina Hoduláková (19) je matkou malého Sebastiana, který se narodil s rozsáhlým zdravotním problémem, o kterém údajně celé těhotenství nevěděli.
On měl totiž pořád jen enormně velkou hlavu. ( už to je důvod z obavám, ne?)
Její výpovědi se ale mění a tak člověk ani neví, co si myslet, zda je taková ta malá máma, která za každou cenu chtěla porodit postižené děcko, páč to se dnes tak dělává, anebo to opravdu nevěděli.Neradostné přivítání dítěte, jež mělo být napřed downem, pak mělo mít rozštěp patra, ale které bylo přesto porozeno. Kdo mu potom připravil tenhle život, lékaři nebo matka....?
Píše taky něco o výsledcích z magnetické, které se NEDALY HODNOTIT ( proč?) a je toho prostě moc a moc.
Ona sama na dotazy sledovatelů moc nereaguje, takže spousta lidí neví, co to s ním je.
Napsala jen o tom ultrazvuku a že se čeká, až naroste kost, aby mu mozek takto nevylézal ven, což by mu pak asi mělo pomoci na to, aby nemusel mít tracheostomii a mohl být zcela zdravým dítětem.

Ve svém nadšení to, co by mělo být cizím lidem skryto, představila svou situaci.
Lidem představila svou rodinu a své auto prostřednictvím častých fotek.
Fajn, to se tak dělá.
Všichni jí tam lezou do zadku a melou nesmysly.
To se taky tak dělá.

Říkám si ale, že za takovou tunu miloučkých slovíček by to chtělo alespoň jedno DÍKY.

Nejde mi o stav toho kluka, kterej snad už za chvíli bude v pořádku, ale o ni a ty lidi. Ona je totiž typický dnešní příklad takovýho toho PODÍVEJTE SE NA NÁS ! LITUJTE NÁS !!! a nebo, jak mnozí dělávají, ROVNOU NĚCO PŘIHOĎTE NA ÚČET !
(třeba jako tahle rodina)


Takových rodičů jsou mraky. Moc lidí má někoho posatiženého, jenže ono se leze do zadku se slovíčky i pomocí převážně děckám. Nejsou snad další lidi? Nejsou místa určená k péči o takové lidi, o staré lidi, kteří si tu pozornost taky zaslouží ?! Zdá se, že ne. Čas a peníze se musí dávat na dětičky Sebova typu.
Víte, co mi bylo jednou řečeno ohledně dotací starých lidí? Že " to mají za pár, tak nač plýtvat penězi".
O děcku by tohle nikdo neřekl. Hnusné, ne?

Když rodina nechce peníze, ukážeme alespoň nové velké auto a každou vteřinu svého života. Přijde mi to trochu jako jakási exhibice.

Lidičkové, především mamičky, toto silně vnímají a soucítí a svými komenty tomu nasazují korunu. Já být jeho matkou a ony mi tam psát ty kecy, tak ten profil prostě skryju.

Je normální, když tam dá fotku jak spí v posteli a ony tam píší své zkušenosti se spaním v posteli s děckama, ale není už normální, aby se rozplývaly nad tím, že on prostě spí a psaly tam, jak je spokojený, jak vnímá, jak je happy a jak si to ve chvílích, kdy ho musí úzkostlivě hlídat, všichni užívají.

Když tam dá fotku, ihned se strhne lavina řečiček, jak je šťastný ( on ale moc neprojevuje emoce), krásný a to vše je zaobaleno do šílených slovíček jako bobinek, bobuška, úžasňák apod. Taky se tam jasněže hustí řeči o úžasnosti, báječných ženách, obdivu a leze se jim do zadku nejen spodem, ale i vrchem.

Ty komentátorky i na tu dálku vědí, jak mu asi je,jak vše vnímá a vědí, že když se dotknou jeho úst a on je reflexivně otevře ve víře, že bude jíst, že je to projev žádosti o další hubičku.
Jak z ní, i když se jen vyfotí u zrcadla, září SPOKOJENOST.

Z jejího partnera, který se tváří vážně, ale spokojenost nečiší a není se čemu divit.
Sabina i lidičky se asi faktu, že tohle jednou nemusí vydržet, asi ani nenadáli.

Stačí se podívat na galerii před dítětem

a jak se má po něm.
Jenže lidičkové stejně vědí, že pouhý pohled je navázání mimosmyslového vztahu a že probíhá komunikace apod.
Ženy prostě věří, že v nácti člověk schopen toto zvládnout rozumně ( = bez tuny fotek a volání do světa) a že je takový život zcela ok.
O to mi jde. O tyhle debilní sluníčkový kydy někoho, kdo tak nežije a kdo na to, jak to má druhý, jen čumí.


Sabina také dává na odiv, že ji podporují také firmy a dávájí jí dary v podobě krabice plenek, vaniček apod.
Člověk nezalitý mateřskými hormony by až řekl, že je Sebastián výdělečným a pozornostním prostředkem.
Taky se nabízí otázka JAK TO, ŽE TO JEJICH RODIČE DOVOLÍ?
Protože přiznejme si, že ukazovat každou vteřinu svýho postiženýho dítěte bychom v 99% prostě neudělali.

Přijde vám článek jako hnusárna? Věřím, že ano a že tady asi nebude nikdo, komu ta situace přijde stejná. Chápu. Já vím o okruhu lidí, kteří to stejně cítí, nu a to je všechno.


Pokud máte s čím, přispěchejte na její profil s další podporou v podobě slovíček a vyřiďte, že se našel někdo, kdo z jejího chování radost nemá a neskočí ji na něj.